Zoštíhlenie a omladenie

Prevratná technológia nového prístroja CELLU M6® Alliance

Táto technologická inovácia spoločnosti LPG úplne vybočuje zo zavedených štandardov, vytvára pomyselnú „alianciu“ svojich najlepších a najvýkonnejších technológií, z ktorej vyvstal nový exkluzívny patent. Stimulácia sa vykonáva novou ošetrujúcou hlavicou Alliance, ktorá spája silu valčeka a intenzitu klapky.

CELLU M6 Alliance® ako posledný z už 10. generácie LPG prístrojov umožňuje presne zacieliť a zoštíhliť vybrané partie tela podľa individuálnej potreby (končatiny, chrbát, brucho, pás, stehná, zadok,…) a súčasne sa prispôsobí špecifickým vlastnostiam každého typu pokožky.

Riaditeľ oddelenia výskumu a vývoja spoločnosti LPG® Arnaud Fuster označuje túto inováciu za malý poklad a vysvetľuje, že „pridanie motorizovanej klapky prinieslo doslova nový rozmer, pretože obohacuje bunkovú stimuláciu o tangenciálny (horizontálny) smer, ktorý umožňuje striedavú kompresiu kože, to prináša viditeľné výsledky už po 3 ošetreniach. Intenzita ošetrenia a spôsob aplikácie endermologie® sa tým zásadne mení. Prevratné zlepšenie nastalo aj v komforte celého ošetrenia, pretože ovládanie sa obmedzilo na úplné minimum; nová hlavica Alliance teraz stimuluje danú oblasť prakticky sama, čo umožňuje rýchlejšie osvojenie techniky ošetrenia, a tým i rýchlu optimalizáciu výsledkov a uľahčuje liečbu.“

zmensuje-obvod-v-pase

Prvýkrát v dejinách metódy endermologie® prešla patentovaná ošetrujúca hlavica
tela kompletnou inováciou a teraz v sebe kombinuje motorizovaný valček a klapku
so sekvenčným podtlakom. Táto synergia oboch unikátnych techník mobilizuje tkanivo v hĺbke viacrozmernou stimuláciou, čím sa aktivujú súčasne všetky fyziologické mechanizmy potrebné pre zoštíhlenie a spevnenie.

Cenník

Osobný LPG overal - jednorázovo22 €
1 ošetrenie50 €
5 ošetrení230 €
10 ošetrení430 €

Pre absolvovanie ošetrení je nevyhnutné si zakúpiť LPG overal, ktorý budete používať len vy. Bez overalu nie je možné ošetrenie poskytnúť, táto investícia je však len jednorázová – overal budete používať počas všetkých vašich procedúr.